Data dodania: 2024-04-23

Witaj w nowej serii postów, w których przybliżymy szerzej auta z USA, które do nas przyjechały w ostatnim czasie. Każdy z przedstawionych samochodów został sprowadzony na indywidualne zamówienie naszego klienta, dlatego jeśli jesteś zainteresowany importem auta z USA koniecznie skontaktuj się z nami.

Samochody z USA cieszą się coraz większą popularnością ze względu na wiele czynników, między innymi: szeroka oferta modeli oraz lepiej doposażone pojazdy. Dostępne są auta uszkodzone ale również nieuszkodzone np. po kradzieżowe. Dodatkowo bardzo łatwo możemy zweryfikować historię pojazdów dostępnych na rynku amerykańskim w porównaniu do rynku europejskiego, gdzie niektóre dane nie są w ogóle dostępne. Kolejną ogromną zaletą samochodów z USA jest ich cena. Przy imporcie auta zza oceanu można oszczędzić nawet do 40% w porównaniu z rynkiem lokalnym. Wszystkie przedstawione poniżej samochody możesz zobaczyć w naszym ostatnim odcinku na YT. A teraz lecimy:

 1. Dodge Durango z silnikiem V8 5.7l – jest to jeden z najczęściej zamawianych modeli Dodge.  Prezentowany model to wersja R/T, która posiada bogate wyposażenie m. in. czerwoną skórzaną tapicerkę, która jest rzadko spotykana w modelu Durango, wentylowane fotele oraz nagłośnienie Beats. Pojazd posiada delikatną szkodę z przodu, na tyle niewielką, że poduszko powietrzne nie zostały uruchomione.
  auto z usa
 2. Audi A3 z silnikiem 2.0 turbo oraz napędem quattro. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli ostatnich czasów. Przedstawiony model posiada  panoramiczny dach, automatyczną skrzynię biegów oraz nowoczesne zegary. Jest to wersja poliftowa z 2017 roku w  pakiecie S-line. Auto ma bardzo niski przebieg bo zaledwie 33 000 mil oraz posiada niewielką szkodę z przodu.
  auto z usa
 3. BMW X3 Xdrive 30i z silnikiem 2.0 z 2019 roku. Auto posiada niewielką szkoda z tyłu i z przodu( najpewniej karambol). Prezentowany model posiada bogate wyposażenie, system iDrive, skórzaną tapicerkę, elektryczne fotele, 3 strefową klimatyzację, szklany dach panoramiczny. Przebieg tego samochodu to tylko  44 000 mil.
  auto z usa
 4. BMW M340i z silnikiem R6. Samochód posiada niewielkie uszkodzenie z przodu. Prezentowany model jest bogato wyposażony, ma drewniane listwy, sportowe fotele z regulowanym podudziem, trzymaniem bocznym oraz pamięcią pozycji.
  auto z usa
 5. Volkswagen Tiguan z 2020 roku w bogatej wersji. Auto posiada duży wyświetlacz oraz virtual cocpit, automatyczną skrzynię biegów, perforowane tapicerka i elektryczne fotele, Jest to auto 7 osobowe, co jest dodatkowym atutem.
  samochod z usa
 6. Audii S3 z silnikiem 2.0 turbo oraz napędem quarttro. Bogate wyposażenie, panoramiczny dach, oryginalna tapicerka z białymi przeszyciami to tylko niektóre z zalet prezentowanego modelu.
  auto z usa
 7. BMW serii 4, F32 wersja poliftowa z  2017 roku z silnikiem 2.0 w pakiecie sport-line Prezentowany model posiada niewielkie uszkodzenie z przodu.
  samochód z usa

Wszystkie zaprezentowane auta zostały sprowadzone na indywidualne zamówienie naszych klientów. Oferta na amerykańskich portalach aukcyjnych zmienia się dynamicznie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszym doradcą w celu znalezienia odpowiedniego samochodu. Impost auta z USA może być wspaniałą przygodą i drogą do wymarzonego samochodu jeśli tylko powierzy się to zadanie w ręce odpowiedniej firmy importowej takiej jak sprowadzamyauta.pl. Serdecznie zapraszamy na nasz kanał na Youtube gdzie regularnie dodajemy filmy i pokazujemy auta z USA, które sprowadziliśmy dla naszych klientów.