auto z USA

Data dodania: 2024-05-24

Audi A3- o tym samochodzie można powiedzieć wiele ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że jest to najczęściej sprowadzane przez nas auto z USA. Swoją popularność zyskało między innymi dzięki bardzo dobrej jakości względem swojej ceny. Samochody tej marki cechuje wysoki komfort oraz bogate wyposażenie. Więcej szczegółów dotyczących tego pojazdu znajdziesz poniżej.

Auta z USA stanowią korzystną alternatywę do zakupu samochodu względem lokalnego rynku motoryzacyjnego. O zaletach importu auta z USA pisaliśmy tutaj. Niewątpliwie największym plusem sprowadzenia auta zza oceanu jest oszczędność nawet do 40% ceny względem zakupu w Europie. Dodatkowo auta te są bardzo dobrze doposażone a rynek USA oferuje dużo większy wachlarz dostępnych pojazdów do zakupu. Na amerykańskich aukcjach znajdziemy auta z całego świata, również takie, które nie są dostępne bezpośrednio w Polsce.

A zatem co sprawia, że AUDI A3 wyróżnia się znacząco w naszych statystykach jako najczęściej wybierany pojazd przez naszych klientów? Przyjrzyjmy się nieco dokładniej zaletom tego popularnego modelu.

  1. Marka premium i bogate wyposażenie

    AUDI niewątpliwie zalicza się do pojazdów segmentu premium, stając na przeciw BMW. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do wyprodukowania pojazdów tej marki sprawia, że auto staje się przyjemne oraz komfortowe. Auta produkowane na rynek amerykański zazwyczaj posiadają dużo bogatsze wyposażenie względem europejskich odpowiedników dlatego import auta z USA jest doskonałym pomysłem. Pojazdy te często posiadają panoramiczne dachy, skórzane i podgrzewane fotele oraz najczęściej wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów. Zazwyczaj wybierane wersje to auta z silnikiem 2.0 turbo oraz napędem na 4 koła – quattro. Jest to najpopularniejsza wersja tego modelu posiadająca moc 197 koni mechanicznych.

  2. Wspaniały stosunek jakości do ceny

    Jednym z najważniejszych kryteriów dla naszych klientów jest cena importowanego pojazdu. Gdy zdecydujesz się na sprowadzenie auta z USA nasi doradcy przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad aby jak najlepiej dopasować auto do Twoich potrzeb oraz co ważniejsze, budżetu. Audi A3 może być jednym z bardziej korzystnych cenowo modeli a oszczędność przy imporcie tego samochodu sięgać może nawet 40% ceny na rynku nie tylko polskim, ale również europejskim. Dodając koszty dodatkowe takie jak cło czy akcyza w dalszym ciągu import jest bardziej korzystny finansowo.
  3. Sedan vs. hatchback

    Przeglądając licytacje na amerykańskich portalach aukcyjnych w poszukiwaniu Audi A3 można zauważyć, że najbardziej popularną wersją jest nadwozie w wersji sedan. Myśląc o tym modelu, pierwsze co nam przychodzi do głowy to zazwyczaj wersja hatchback, ponieważ to ona jest najczęściej widywaną u nas wersją A3. W Ameryce jednak jest ona znacząco mniej popularna. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają samochody, które zakupiliśmy dla naszych klientów to wpadajcie na nasz kanał na YouTube gdzie Audi A3 pojawia się prawie w każdym filmie, w którym mamy dostawę.

Swoją popularność wśród naszych klientów AUDI A3 zawdzięcza głownie dzięki swojej bardzo dobrej jakości w stosunku do kosztów zakupu i importu auta z USA oraz jest to bardzo komfortowy samochód, który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Dodatkowo bogate wyposażenie sprawi, że użytkowanie auta stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Więc czy warto importować auta z USA? Zdecydowanie tak. A jeśli Ty szukasz samochodu i nie wiesz co wybrać lub rozglądasz się za konkretnym modelem – skontaktuj się z nami. Nasi doradcy wyjaśnią jak wygląda proces importu, pomogą wybrać auto a po wylicytowaniu zajmiemy się importem auta z USA oraz pomożemy z procesem rejestracji pojazdu w Polsce. Oferujemy również przystosowanie pojazdu do poruszania się po europejskich drogach zgodnie z aktualnie panującymi przepisami ruchu drogowego.

YT
FB
TIKTOK
INSTAGRAM