Jesteśmy miłośnikami motoryzacji.
Działamy już od 2017 roku!

01.

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupą miłośników motoryzacji, początki naszej działalności to rok 2017, w którym hobbystycznie zaczął się pojawiać handel samochodami, przez lata poznaliśmy dziesiątki importerów, niestety większość z nich to tylko pośrednicy, co w przypadku choć drobnej przeszkody doprowadza ich do niewiedzy, a dla klienta oznaczało to utrudniony kontakt z importerem, wydłużony czas realizacji, a często wyższe koszty

02.

Rozwiązanie

Przez liczne problemy z importerami rozpoczęliśmy samodzielny import, dziesiątki spotkań, setki godzin poświęcone samodoskonaleniu kompetencji przyczyniły się do decyzji o otwarciu pełnoprawnego, profesjonalnego punktu importu pojazdów.

Tak powstało sprowadzamyauta.pl, funkcjonujące od początku do końca bez pośredników.

03.

Korzyści z importu

Przede wszystkim płatność za samochód jest dokonywana na nasze konto a nie konto pośrednika, a co za tym idzie bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam środki. Kolejnym istotnym elementem jest możliwość oględzin samochodów na terenie USA w dowolnym stanie, ponieważ posiadamy inspektorów samochodowych w okolicach każdego domu aukcyjnego.

04.

Najszybsi na rynku

Dodatkowo możemy poszczycić się najszybszą realizacją zleceń, ponieważ posiadamy własne umowy z firmami transportowymi, które zapewniają nam dziesiątki kontenerów miesięcznie do dyspozycji.

To tylko kilka istotnych elementów wyróżniających nas na tle konkurencji. Chcesz poznać wszystkie? Przyjdź do jednego z naszych punktów i poznaj nas osobiście.

Działamy światowo. Od Emiratów Arabskich po Azję

Import / Ameryka

Samochody z ameryki charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, ponadto historia samochodów jest w pełni monitorowalna, co pozwala dokładnie zweryfikować przebieg oraz historię samochodów.

Ponadto import z ameryki generuje największą oszczędność, zazwyczaj dzięki importowi z USA można zaoszczędzić 20-30% rynkowej wartości pojazdu.

Samochody z ameryki zazwyczaj licytujemy na aukcjach ubezpieczalni. Powypadkowy samochód oprócz oczywistej utraty warości, pozwala zaoszczędzić również na podatku akcyzowym.

Sprowadź auto

Import / Europa

Import samochodów z Europy, to przede wszystkich import samochodów popularnych, ponadto jest on najszybszym importem, zazwyczaj samochód znajduje się pod naszym domem w ciągu 3 dni od podjęcia decyzji o zakupie.

W przypadku importu z europy samochody zawsze poprzedzają osobiste oględziny pojazdów. Czesto są to Polscy inspektorzy, którzy osobiście opiniują stan techniczny samochodów Po dokonaniu oględzin inspektor przesyła raport o samochodzie do klienta, następnie po zaakceptowaniu samochodu klient sam negocjuje cenę ze sprzedawcą, jeżeli nie jest to możliwe ze względu na barierę językową negocjacje są nagrywane.

Sprowadź auto

Import / Emiraty Arabskie

Import z emiratów arabskich, mało popularny kierunek importu, jednakże przez zamożność ludności oraz zadłużenia bankowe, można tam odnaleźć prawdziwe okazje.

Z tego rynku sprowadzamy przede wszystkim hypercary oraz supercary.

Sprowadź auto

Import / Japonia

Japonia to przede wszystkim samochody kolekcjonerskie, które dzięki zatłoczeniu miast posiadają znikome przebiegi oraz rewelacyjny stan techniczny jak i blacharski.

Ponadto dla Japończyków kierownica po lewej stronie jest dodatkowym synonimem luksusu przez co samochody klasyczne nie wymagają przeróbek Większość kupowanych przez nas samochodów na tym rynku pochodzi z licytacji, gdzie samochody posiadają rewelacyjną opinie rzeczoznawcy.

Sprowadź auto

Do tej pory zaufały nam już następujące marki: