Import samochodów
Stany Zjednoczone

Najbardziej opłacalne samochody do importu ze Stanów Zjednoczonych.

Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Nie martw się, oferta jest całkowicie BEZPŁATNA!

Chcę sprowadzić
samochód

Wypełnij prosty formularz, a my zajmiemy się resztą.

  Sprowadzanie aut na zamówienie wszystkich marek

  Sprowadzimy Twój wymarzony samochód w najlepszej cenie na rynku!
  Marka i model nie stanowią żadnego problemu. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji.
  Działamy już od 2017 roku!

  Czytaj więcej

  Import aut z USA

  Samochody z USA słyną z tego, że można je odkupić od poprzedniego właściciela w bardzo dobrym stanie. Co więcej, dzięki temu, że produkowane są w Stanach, zazwyczaj wyróżniają się bogatym wyposażeniem. Dzięki temu, że nawet używane samochody nie potrzebują zbyt wielu napraw, import aut z USA naprawdę może się opłacać.

  Dlaczego warto zdecydować się na sprowadzanie aut z USA?

  Poza tym, że samochody ze Stanów Zjednoczonych bywają dla nas synonimem luksusu, argumentem przemawiającym za tym, by zdecydować się na ich zakup, jest cena. Często zdarza się, że Amerykanie decydują się na wymianę swojego auta po naprawdę niewielkiej usterce, co sprawia, że koszt ich nabycia zazwyczaj nie jest zbyt wysoki. Co więcej, dzięki temu, że większość ściąganych przez nas samochodów licytowana jest na aukcjach ubezpieczalni, sprowadzenie auta z USA pozwala oszczędzić od 20 do nawet 30% ceny rynkowej danego pojazdu. Zdecydowanie się na ściągnięcie samochodu właśnie z tego kraju generuje więc spore oszczędności.

  Ile kosztuje import aut z USA?

  Decydując się na samochody z USA trzeba wziąć pod uwagę koszty związane z ich sprowadzeniem. Najlepiej w tej kwestii zaufać specjalistom, którzy działają bez pośredników. W sprowadzamyauta zajmujemy się kompleksowym importem samochodów z zagranicy. W związku z tym możesz mieć pewność, że przedstawiony przez nas cennik nie obejmuje żadnych ukrytych kosztów. To, ile trzeba będzie zapłacić za sprowadzenie samochodu, pomoże wyliczyć Ci kalkulator znajdujący się na naszej stronie. Poza prowizją pośrednika, która zawsze — niezależnie od miejsca importu i kosztu sprowadzanego auta – wynosi 2500 zł, należy uwzględnić takie opłaty jak:

  • opłata aukcyjna,
  • koszty transportu lądowego i morskiego,
  • transport do Polski,
  • cło,
  • akcyzę.

  Wysokość akcyzy zależy od typu pojazdu. W przypadku samochodów spalinowych, w zależności od pojemności silnika, może wynosić od 3,1 do 18,6%. Natomiast za auto hybrydowe – 1,55 do 9,3%. Z kolei jeśli zdecydujesz się na samochód w pełni elektryczny, możliwe jest zwolnienie z podatku akcyzowego.

  Import aut z USA — kompleksowy zakres usług

  Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie sprowadzenia samochodu z zagranicy, a dokładnie Stanów Zjednoczonych, zachęcamy do kontaktu. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się znaleźć dla nich jak najlepszą ofertę zakupu auta. Gdy na miejscu zostanie on sprawdzony przez naszego inspektora, a transakcja zakupu sfinalizowana, zajmiemy się jego transportem do Polski — zarówno drogą morską, jak i lądową. A gdy już dotrze do kraju, pomożemy przygotować go do rejestracji.

  Odwiedź nasz punkt stacjonarny

  Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów stacjonarnych:

  Dział napraw

  Stróża 1098,
  32-431 Stróża

  +48 667 664 338

  Siedziby w USA

  Sprowadzamy Auta PL Company
  4N214 Cedar LN
  Addison, IL 60101

  244 Madison Avenue #1239,
  New York, NY 10016

  +48 880 302 388

  Wkrótce

  Nasze lokalne oddziały niebawem powiększą się o następujące lokalizacje:

  Dlaczego warto?

  Poznaj wszystkie korzyści z importu samochodu przez sprowadzamyauta.pl

  Pełna odpowiedzialność

  Przede wszystkim płatność za samochód jest dokonywana na nasze konto a nie konto pośrednika, a co za tym idzie bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam środki.

  Bezpieczeństwo

  Kolejnym istotnym elementem jest możliwość oględzin samochodów na terenie USA w dowolnym stanie, ponieważ posiadamy inspektorów samochodowych w okolicach każdego domu aukcyjnego.

  Szybkość

  Dodatkowo możemy poszczycić się najszybszą realizacją zleceń, ponieważ posiadamy własne umowy z firmami transportowymi, które zapewniają nam dziesiątki kontenerów miesięcznie do dyspozycji.

  Skąd chcesz sprowadzić samochód?

  Wybierz interesujący Cię region, skąd chcesz sprowadzić auto:

  Opinie

  Nasi klienci potwierdzają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zobacz co chcą o nas powiedzieć.

  Zobacz jak to działa

  Poznaj proces sprowadznia samochodu

  01.
  Złóż zapytanie na naszej stronie

  Wystarczy że podasz nam modele które cię interesują, nasz handlowiec się z tobą skontaktuje oraz przedstawi najlepszą dostępną ofertę. Oferty są zupełnie niezobowiązujące oraz darmowe. Jeżeli któraś z ofert Ci się spodoba możemy podejść do licytacji. Przed licytacją podpisujemy umowę importową, która zabezpiecza klienta przed wydłużonym czasem realizacji czy też dodatkowymi kosztami. Następnym krokiem jest wpłata kaucji w wysokości 2500 zł , która pełni funkcje zabezpieczenia spółki na wypadek nieodebrania samochodu. Kaucja jest w 100% zwrotna w przypadku nie wylicytowania samochodu, zatem możesz wpłacić kaucje, spróbować zalicytować, jeżeli się nie uda kaucja zostanie do ciebie zwrócona w ciągu 24h.

  02.
  Licytacja

  Zależy nam na pełnej transparentności naszych transakcji, zatem zawsze nakłaniamy do samodzielnego udziału w licytacji w jednym z naszych biur. Jeżeli jednak jest to niemożliwe zawsze udostępniamy ekran tak aby klient również mógł uczestniczyć z nami w licytacji.

  03.
  Finalizacja

  Po dokonaniu zakupu jesteśmy zobowiązani do odbioru pojazdu w ciągu 3 dni. Następnie auto jest transportowane drogą lądową do wybranego portu a w ciągu 2 tygodni zostaje spakowane do kontenera morskiego. Klient otrzymuje zdjęcia z każdego etapu a po zapakowaniu link do śledzenia procesu transportowego. Po dostarczeniu pojazdu do europy wykonujemy odprawę celną oraz zlecamy transport kołowy do naszego warsztatu lub bezpośrednio pod dom klienta.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.