Import samochodów
Niemcy

Najbardziej opłacalne samochody do importu z Niemiec.

Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Nie martw się, oferta jest całkowicie BEZPŁATNA!

Chcę sprowadzić
samochód

Wypełnij prosty formularz, a my zajmiemy się resztą.

  Sprowadzanie aut na zamówienie wszystkich marek

  Sprowadzimy Twój wymarzony samochód w najlepszej cenie na rynku!
  Marka i model nie stanowią żadnego problemu. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji.
  Działamy już od 2017 roku!

  Czytaj więcej

  Import aut z Niemiec

  Import aut z Niemiec, czyli zza naszej zachodniej granicy jest bardzo popularny. Dlaczego? Z całą pewnością wynika to z tego, że nasi sąsiedzi słyną z zamiłowania do swoich pojazdów. Można więc mieć pewność, że kupowane auto, mimo niewielkiej usterki, będzie w bardzo dobry stanie. Dzięki temu, że Niemcy często decydują się na zmianę samochodu, można liczyć też na to, że oferowany pojazd będzie miał niski przebieg. By zorganizować profesjonalny transport z zagranicy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Import samochodów z Niemiec i innych krajów od A do Z

  Sprowadzamy Auta to importer samochodów, który zajmuje się ściąganiem pojazdów z Europy, Ameryki, Japonii, a nawet Emiratów Arabskich. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pełne wsparcie w procesie poszukiwania odpowiedniego auta oraz jego zakupu. Działamy bez żadnych pośredników, dlatego możesz mieć pewność, że powierzone nam pieniądze są w pełni bezpieczne i zadbamy o to, by kupiony samochód został do Ciebie dostarczony jak najszybciej.

  Import aut z Niemiec – opłaty

  Podobnie jak w przypadku sprowadzania samochodów z innych krajów, należy pamiętać, że łączy się to z pewnymi kosztami. Poza pobieraną przez nas prowizją, która zawsze wynosi 2500 zł, do opłat za import aut z Niemiec trzeba doliczyć opłatę aukcyjną oraz koszt transportu do Polski. Aby auto sprowadzone z Niemiec przeszło badanie techniczne musi być w odpowiednim stanie. W ramach naszych usług zajmiemy się przygotowaniem go do rejestracji także pod tym względem — dostarczymy do mechanika i pomożemy w znalezieniu odpowiednich części.

  Odwiedź nasz punkt stacjonarny

  Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów stacjonarnych:

  Dział napraw

  Stróża 1098,
  32-431 Stróża

  +48 667 664 338

  Siedziby w USA

  Sprowadzamy Auta PL Company
  4N214 Cedar LN
  Addison, IL 60101

  244 Madison Avenue #1239,
  New York, NY 10016

  +48 880 302 388

  Wkrótce

  Nasze lokalne oddziały niebawem powiększą się o następujące lokalizacje:

  Dlaczego warto?

  Poznaj wszystkie korzyści z importu samochodu przez sprowadzamyauta.pl

  Pełna odpowiedzialność

  Przede wszystkim płatność za samochód jest dokonywana na nasze konto a nie konto pośrednika, a co za tym idzie bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam środki.

  Bezpieczeństwo

  Kolejnym istotnym elementem jest możliwość oględzin samochodów na terenie USA w dowolnym stanie, ponieważ posiadamy inspektorów samochodowych w okolicach każdego domu aukcyjnego.

  Szybkość

  Dodatkowo możemy poszczycić się najszybszą realizacją zleceń, ponieważ posiadamy własne umowy z firmami transportowymi, które zapewniają nam dziesiątki kontenerów miesięcznie do dyspozycji.

  Skąd chcesz sprowadzić samochód?

  Wybierz interesujący Cię region, skąd chcesz sprowadzić auto:

  Opinie

  Nasi klienci potwierdzają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zobacz co chcą o nas powiedzieć.

  Zobacz jak to działa

  Poznaj proces sprowadznia samochodu

  01.
  Złóż zapytanie na naszej stronie

  Wystarczy że podasz nam modele które cię interesują, nasz handlowiec się z tobą skontaktuje oraz przedstawi najlepszą dostępną ofertę. Oferty są zupełnie niezobowiązujące oraz darmowe. Jeżeli któraś z ofert Ci się spodoba możemy podejść do licytacji. Przed licytacją podpisujemy umowę importową, która zabezpiecza klienta przed wydłużonym czasem realizacji czy też dodatkowymi kosztami. Następnym krokiem jest wpłata kaucji w wysokości 2500 zł , która pełni funkcje zabezpieczenia spółki na wypadek nieodebrania samochodu. Kaucja jest w 100% zwrotna w przypadku nie wylicytowania samochodu, zatem możesz wpłacić kaucje, spróbować zalicytować, jeżeli się nie uda kaucja zostanie do ciebie zwrócona w ciągu 24h.

  02.
  Licytacja

  Zależy nam na pełnej transparentności naszych transakcji, zatem zawsze nakłaniamy do samodzielnego udziału w licytacji w jednym z naszych biur. Jeżeli jednak jest to niemożliwe zawsze udostępniamy ekran tak aby klient również mógł uczestniczyć z nami w licytacji.

  03.
  Finalizacja

  Po dokonaniu zakupu jesteśmy zobowiązani do odbioru pojazdu w ciągu 3 dni. Następnie auto jest transportowane drogą lądową do wybranego portu a w ciągu 2 tygodni zostaje spakowane do kontenera morskiego. Klient otrzymuje zdjęcia z każdego etapu a po zapakowaniu link do śledzenia procesu transportowego. Po dostarczeniu pojazdu do europy wykonujemy odprawę celną oraz zlecamy transport kołowy do naszego warsztatu lub bezpośrednio pod dom klienta.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.