Import samochodów
Japonia

Najbardziej opłacalne samochody do importu z Japonii.

Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Nie martw się, oferta jest całkowicie BEZPŁATNA!

Chcę sprowadzić
samochód

Wypełnij prosty formularz, a my zajmiemy się resztą.

  Sprowadzanie aut na zamówienie wszystkich marek

  Sprowadzimy Twój wymarzony samochód w najlepszej cenie na rynku!
  Marka i model nie stanowią żadnego problemu. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji.
  Działamy już od 2017 roku!

  Czytaj więcej

  Import aut z Japonii

  Import aut z Japonii to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają klasyków w dobrym stanie. Doskonale wiemy, jak ciężko znaleźć w tym zakresie prawdziwą perełkę, dlatego zachęcamy do tego, by zdecydować się na sprowadzanie aut z Japonii, które wchodzi w zakres usług naszej firmy. Dzięki zatłoczonym miastom i pedantycznemu dbaniu o samochody przez właścicieli, używane auta z tego kraju są w naprawdę świetnym stanie i mają niskie przebiegi. Co więcej, kierownica w Japonii standardowo znajduje się po prawej stronie – nie trzeba więc jej przestawiać. Chyba, że zdecydujesz się na model, w którym kierownica po lewej stronie jest dla Japończyków wyznacznikiem luksusu.

  Ile kosztuje import auta z Japonii?

  Decydując się na import samochodów z Japonii oczywiście trzeba mieć świadomość kosztów związanych z ich sprowadzeniem. Znajdujący się na naszej stronie kalkulator w szybki sposób pozwoli je oszacować. Prowizja, którą pobieramy jako importer jest stała i wynosi 2500 zł. Jeśli natomiast chodzi o pozostałe opłaty związane ze sprowadzeniem auta z Japonii to należy uwzględnić koszty transportu lądowego i morskiego, opłatę celną i akcyzę. W przypadku znalezienia dobrej okazji cenowej na zakup wymarzonego samochodu w atrakcyjnej cenie taka inwestycja naprawdę się opłaca.

  Sprowadzamy Auta – kompleskowa oferta

  Jako importer używanych aut z zagranicy pozwalamy w bezpieczny sposób ściągnąć samochody z Japonii, Europy, Stanów Zjednoczonych i Emiratów Arabskich. Nasza kompleksowa oferta obejmuje pomoc w znalezieniu oferty, sprawdzenie stanu auta, zajęcie się jego transportem, a także przygotowanie samochodu do rejestracji już na miejscu. W ten sposób sprowadzimy dla Ciebie z Japonii zarówno samochody osobowe, jak i auta typu pick-up.

  Odwiedź nasz punkt stacjonarny

  Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów stacjonarnych:

  Dział napraw

  Stróża 1098,
  32-431 Stróża

  +48 667 664 338

  Siedziby w USA

  Sprowadzamy Auta PL Company
  4N214 Cedar LN
  Addison, IL 60101

  244 Madison Avenue #1239,
  New York, NY 10016

  +48 880 302 388

  Wkrótce

  Nasze lokalne oddziały niebawem powiększą się o następujące lokalizacje:

  Dlaczego warto?

  Poznaj wszystkie korzyści z importu samochodu przez sprowadzamyauta.pl

  Pełna odpowiedzialność

  Przede wszystkim płatność za samochód jest dokonywana na nasze konto a nie konto pośrednika, a co za tym idzie bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam środki.

  Bezpieczeństwo

  Kolejnym istotnym elementem jest możliwość oględzin samochodów na terenie USA w dowolnym stanie, ponieważ posiadamy inspektorów samochodowych w okolicach każdego domu aukcyjnego.

  Szybkość

  Dodatkowo możemy poszczycić się najszybszą realizacją zleceń, ponieważ posiadamy własne umowy z firmami transportowymi, które zapewniają nam dziesiątki kontenerów miesięcznie do dyspozycji.

  Skąd chcesz sprowadzić samochód?

  Wybierz interesujący Cię region, skąd chcesz sprowadzić auto:

  Opinie

  Nasi klienci potwierdzają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zobacz co chcą o nas powiedzieć.

  Zobacz jak to działa

  Poznaj proces sprowadznia samochodu

  01.
  Złóż zapytanie na naszej stronie

  Wystarczy że podasz nam modele które cię interesują, nasz handlowiec się z tobą skontaktuje oraz przedstawi najlepszą dostępną ofertę. Oferty są zupełnie niezobowiązujące oraz darmowe. Jeżeli któraś z ofert Ci się spodoba możemy podejść do licytacji. Przed licytacją podpisujemy umowę importową, która zabezpiecza klienta przed wydłużonym czasem realizacji czy też dodatkowymi kosztami. Następnym krokiem jest wpłata kaucji w wysokości 2500 zł , która pełni funkcje zabezpieczenia spółki na wypadek nieodebrania samochodu. Kaucja jest w 100% zwrotna w przypadku nie wylicytowania samochodu, zatem możesz wpłacić kaucje, spróbować zalicytować, jeżeli się nie uda kaucja zostanie do ciebie zwrócona w ciągu 24h.

  02.
  Licytacja

  Zależy nam na pełnej transparentności naszych transakcji, zatem zawsze nakłaniamy do samodzielnego udziału w licytacji w jednym z naszych biur. Jeżeli jednak jest to niemożliwe zawsze udostępniamy ekran tak aby klient również mógł uczestniczyć z nami w licytacji.

  03.
  Finalizacja

  Po dokonaniu zakupu jesteśmy zobowiązani do odbioru pojazdu w ciągu 3 dni. Następnie auto jest transportowane drogą lądową do wybranego portu a w ciągu 2 tygodni zostaje spakowane do kontenera morskiego. Klient otrzymuje zdjęcia z każdego etapu a po zapakowaniu link do śledzenia procesu transportowego. Po dostarczeniu pojazdu do europy wykonujemy odprawę celną oraz zlecamy transport kołowy do naszego warsztatu lub bezpośrednio pod dom klienta.

  Wypełnij prosty formularz niezbędny do rozpoczęcia współpracy
  podczas sprowadzenia samochodu zza granicy.